на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр IP-телефонiя Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Home > Послуги > Інтернет
ПослугиВідкрийте своє представництво в Інтернет!


Інтернет

СП "Інфоком" включений до списку операторів, що мають право надавати доступ до глобальних мереж державним організаціям згідно з положенням на виконання Указу Президента України від 24 вересня 2001 року № 891/2001 "Про деякі заходи щодо захисту державних інформаційних ресурсів у мережах передачі даних".

Херсонська філія СП "Інфоком" надає наступні послуги Інтернет:

1. 
     
Виділені лінії (порти) Інтернет (з фіксованою оплатою та оплатою по трафіку);
 
2. 
     
Виділений доступ до Інтернет по FR (у складі інтегрованої послуги);
 
3. 
     
Dial-up Інтернет за контрактом;
 
4. 
     
Dial-up Інтернет-картки Стимул+;
 
5. 
     
Dial-up по стартовому пакету.
 

Надання послуг доступу до світових та українських ресурсів Інтернет, а також супутніх послуг. Споживачам можуть надаватись як комутовані, так і виділені лінії доступу.

Виділені лінії Інтернет забезпечують цілодобовий необмежений доступ до національних та міжнародних ресурсів Інтернет. Високошвидкісні зовнішні наземні та супутникові канали, підключення до точки обміном трафіку та наявність власної національної мережі по Україні забезпечують високу якість послуг Інтернет клієнтам "Інфоком".

Виділений порт Інтернет можна легко перетворити в порт інтегрованих послуг, отримуючи додатково, наприклад, ІР-телефонію, банківські послуги або віртуальні з’єднання.

Це дасть змогу суттєво знизити витрати, а також полегшить отримання комплексу послуг "з одних рук". Гнучка тарифна політика дозволяє максимально задовольнити інтереси клієнтів. Цінова політика залежить від регіону, але також можливий корпоративний контракт з єдиними цінами та правилами обслуговування.

Споживачами послуг виділеного доступу до Інтернет є державні організації та установи, корпоративні замовники, які отримують Інтернет у складі послуг корпоративної мережі, офіси та представництва, що потребують якісний та надійний Інтернет, технічне обслуговування та уважне ставлення до розв’язання проблем клієнта.

Комутований доступ до Інтернет забезпечується сучасним модемним обладнанням, роумінгом по Україні для мобільних користувачів.

Наявність різних тарифних планів, можливість працювати по контракту або шляхом придбання передплачених карток дозволяє різним категоріям споживачів знайти оптимальний варіант.ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ 
Україна, 73028, м. Херсон, вул. Кримська, 124-А
Тел. : +380 (552) 32-65-70
E-mail: office@infocom.ks.ua